Call of Cthulhu - wydania

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pelagia
Moderator
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy
Call of Cthulhu - wydania

Post autor: pelagia » 17 lipca 2019, 16:18

Obrazek
Kontakt w sprawach forum: pelagia[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Drenz
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... 091#p61091
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 7 razy
Re: Call of Cthulhu - wydania

Post autor: Drenz » 31 maja 2020, 17:56

Mam pytanie: Czy ktoś ogrywał te grę z GOG? Kupiłem, ściągnąłem a tutaj nie ma napisów i nie ma możliwości ich zmiany. Na stronie gry na GOGu pisze, że gra jest w innych językach, ale nie można nic zmienić, nawet w plikach nie widzę do wyboru języków.
Ostatnio skończone: The House of Da Vinci, Children of Morta, Path of Sin: Chciwość
Gram: Alien: Isolation, Knights of the Temple: Infernal Crusade

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum
Otrzymał(a) podziękowania: 52 razy

Post autor: earwig11 » 31 maja 2020, 22:30

Nie wiem czy tak jest w tej grze, ale w przypadku Wieśka 3 czy Larrego 7 wybierałem wersję językową przed ściągnięciem plików instalacyjnych (nie używam Galaxy, ściągam pliki ręcznie). Poszukaj w bibliotece na karcie z grą odpowiedniej opcji do zmiany języka.

Awatar użytkownika
Drenz
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... 091#p61091
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 7 razy

Post autor: Drenz » 31 maja 2020, 23:47

Właśnie nie było możliwości wybrania języka przed ściągnięciem (jest tylko angielski), więc stwierdziłem, że (jak to czasami bywało) będzie można w opcjach gry zmienić język. A tutaj lipa. Nie ma takiej możliwości. Kombinowałem i chyba jedyna opcja to zainstalowanie Galaxy i zainstalowanie gry przez niego... Jeśli tak, to będzie to niefajne zagranie i GOG kolejny raz mnie zawiedzie. Bowiem, co mi po instalce, która nie ma języka polskiego a powinna...
Ostatnio skończone: The House of Da Vinci, Children of Morta, Path of Sin: Chciwość
Gram: Alien: Isolation, Knights of the Temple: Infernal Crusade

Awatar użytkownika
earwig11
Przyjaciel forum
Otrzymał(a) podziękowania: 52 razy

Post autor: earwig11 » 01 czerwca 2020, 17:37

Język można zmienić w wersji Steamowej, więc Galaxy chyba nie jest potrzebne. Pewnie modyfikowany jest jakiś plik .ini albo dodany przełącznik do skrótu na pulpicie. Napisz do supportu GoGa - skoro twierdzą, że można ustawić inny język to niech napiszą jak. Jeśli jednak taka zmiana wymaga Galaxy to duży minus dla Goga.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Call of Cthulhu”