The Inpatient - prequel Until Dawn

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Posty: 2364
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: https://forum.przygodomania.pl/viewtopi ... 700#p30700
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 48 razy
Płeć:
Kontakt:

The Inpatient - prequel Until Dawn

Post autor: ZenekZombie » 23 stycznia 2018, 19:08

Obrazek
The Inpatient - NIELINIOWY HORROR

Data premiery: 24.01.2018
Gatunek: Przygodowe / Horror
Wydawca: SIEE
Twórca: Supermassive Games

Decyzje o życiu i śmierci
Otwórz oczy… i przygotuj się na lęk w niezapomnianym horrorze psychologicznym. 60 lat przed trzymającymi w napięciu wydarzeniami z Until Dawn — hitu na PS4 — budzisz się bez pamięci w dziwnym ośrodku medycznym. Musisz dowiedzieć się, dlaczego uwięziono Cię w Blackwood Pines Sanatorium, oraz odkryć mrożący krew w żyłach i kryjący się w cieniu spisek.

Poczuj każdą chwilę, w której ciarki chodzą po plecach. Dzięki PS VR jesteś w samym centrum horroru. Widzisz na ekranie pełny model ciała — nogi, ramiona i ręce. Innowacyjne sterowanie głosowe oznacza, że Twoja postać mówi to, co chcesz.

Dokonuj wyborów mających istotny wpływ na nieliniową opowieść o różnych zakończeniach, próbując dowiedzieć się kim jesteś i dlaczego znalazłeś się w takiej sytuacji. Jak w świecie, w którym nie do końca ufasz swoim wspomnieniom, całkowicie zaufać komuś innemu?

Weź udział w przerażającej opowieści
Dzięki sugestywnym wspomnieniom przybliż się do prawdy o swojej tożsamości i zmierz się z zatrważającą intrygą osnutą wokół mrożących krew w żyłach wydarzeń z przeszłości.

Wybierz własną ścieżkę w rozwidlającej się historii
Każdy twój wybór i wszystkie twoje działania mają wpływ na opowieść – nie tylko na twój los, ale też na życie osób wokół ciebie…

Wyraź siebie za pomocą nowatorskiego sterowania głosowego
Zajmij miejsce niefortunnego głównego bohatera i wkrocz do świata, który jest niepokojąco realistyczny dzięki sterowaniu głosowemu, wyborowi płci i pełnemu modelowi postaci pozwalającemu dokładnie obejrzeć swoje wirtualne ciało. Poczuj, że naprawdę jesteś w sanatorium…

opis Playstation
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

ODPOWIEDZ

Wróć do „Until dawn”