Unlit - zwiastun

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZenekZombie
Moderator
Posty: 2364
Rejestracja: 19 października 2014, 14:19
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: https://forum.przygodomania.pl/viewtopi ... 700#p30700
Podziękował(a): 49 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 48 razy
Płeć:
Kontakt:

Unlit - zwiastun

Post autor: ZenekZombie » 23 listopada 2019, 06:43

Obrazek
Obrazek
Już za kilka dni gracze będą mogli dołączyć do starszej kobiety w poszukiwaniu zaginionego męża, a przy okazji być może odkryją tajemnice kryjące się pod starą rezydencją, bowiem już 25 listopada będzie mieć swoją premierę Unlit - przygodówka od studia Clockworks.

Dawno, dawno temu, w dużej, choć skromnej rezydencji mieszkała wraz z mężem starsza pani. Pewnej nocy, która zaczęła się jak wiele innych, po wypiciu filiżanki zielonej herbaty, para poszła spać. Tej nocy starsza pani przebudziła się i spostrzegła, że mąż nie leży u jej boku. Zostały po nim tylko aparat i latarnia. Dokąd mógł pójść o tej porze nocy? I dlaczego? Nasza starsza przyjaciółka postanawia go poszukać, w towarzystwie zawsze lojalnej i nadzwyczaj inteligentnej kociej towarzyszki.

Twórcy reklamują swoje dzieło jako powolną grę przygodową typu „wskaż i kliknij” nieposiadającą języka. Dzięki oryginalnej ścieżce dźwiękowej, osobiście wykonanym modelom i teksturom oraz genialnemu aktorstwu głosowemu, Unlit ma być jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem.

Studio Clockworks to zespół 5 studentów, którzy spotkali się na studiach i podzielali to samo marzenie o tworzeniu gier. Ich celem jest stworzenie własnego studia i konkurowanie na rynku. Unlit początkowo była projektem w ramach zajęć na uczelni, jednak twórcy szybko zdali sobie sprawę z tego, że chcą uczynić z niego pełnoprawną grę.
kontakt w sprawach forum: zenekzombie[at]przygodomania.pl
Filmy Youtube - link

ODPOWIEDZ

Wróć do „U”