The Inner World

Awatar użytkownika
Scoffer
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... =634#p1876
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 4 razy
Re: The Inner World

Post autor: Scoffer » 27 kwietnia 2014, 20:21

Można kupić nawet w Cerfach ;d Carrefourach w sensie
Wszystkie drogi przede mną!

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

Post autor: Gocciana » 30 kwietnia 2014, 20:42

Można też w Leclerc kupić za dwie dychy. Przynajmniej u mnie. Poczekam aż stanieje do dychy :D
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy

Post autor: Urszula » 30 kwietnia 2014, 20:48

Gocciana pisze:Można też w Leclerc kupić za dwie dychy. Przynajmniej u mnie. Poczekam aż stanieje do dychy :D
Gra jest dużo więcej warta. :(
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta

Post autor: Gocciana » 30 kwietnia 2014, 20:56

Wierzę Ci Ulka :) Może więc z tej racji, odrzucając... pewne uprzedzenia, odpuszczę tę dychę i kupię za dwie? :D
Один человек сказал, всем нам улыбается смерть, мы лишь можем улыбнутся ей в ответ:-)

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 30 kwietnia 2014, 21:05

Gocciana pisze:Wierzę Ci Ulka :) Może więc z tej racji, odrzucając... pewne uprzedzenia, odpuszczę tę dychę i kupię za dwie? :D
Powiem tak, jak nie kupujemy gier tak tanich, choć są warte dużo więcej, to mamy to, co mamy, coraz mniej wydawanych gier przygodowych w Polsce. Fakt, że opakowanie Inner world jest brzydkie, ale środek jest bardzo dobry. Więc warto czasem wspierać wydawcę, gdy chcemy jeszcze grać w gry z polską lokalizacją, Jak nie to za chwilę już nikt niczego nie wyda. Cenega nie wydaje klasycznych gier przygodowych, bo nikt ich nie kupuje, cdp.pl spadło na psy, IQP wiemy padło i nie wiadomo czy się podniesie. Techland jak widać czasem coś próbuje, ale to się nie sprzedaje, więc i próbować przestanie, Play może na chwilkę wyskoczy z czymś, ale ja osobiście mało na razie w nich wierzę. Pozostaje nam kupić np: Inner world po angielsku za 105 zł +koszt wysyłki o ile zechce ktoś wysłać do Polski. Czy tego chcemy? Nie jest to w tej chwili skierowane do ciebie, tylko takie moje rozważania na temat kupowania gier przygodowych w naszym ojczystym kraju.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta
Podziękował(a): 10 razy

Post autor: jarecki83 » 30 kwietnia 2014, 21:17

Kupować, kupować. To jest naprawdę śmiesznie niska cena, nawet biorąc pod uwagę tak biedne wydanie. A jak komuś za drogo, w co trudno mi uwierzyć, to jest jeszcze tańsza wersja elektroniczna :dziadek:

Awatar użytkownika
twig
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 39 razy

Post autor: twig » 30 kwietnia 2014, 22:15

Ja też zachęcam - cena jest naprawdę niska w porównaniu z tą za pudełko na zachodzie czy za wersję cyfrową na steamie. Do tego dostajemy grę z polskimi napisami lub z napisami angielskimi dla tych, którym moje tłumaczenie nie przypadnie do gustu :E
Hurra i wciąż szukasz dziur
Gram: ---
W sprawach PrzygodoManii piszcie na twig(małpa)przygodomania(kropka)pl
Przygodomania - z miłości do przygodówek. Wszystko o przygodówkach: solucje, recenzje, galerie, łatki, zapisy z gier

Awatar użytkownika
Svenson
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy

Post autor: Svenson » 01 maja 2014, 13:32

Hmm, może poczekajmy aż grę zaczną rozdawać za darmo. Też trochę tego nie rozumiem, ceny za przygodówki w Polsce są na prawdę niskie. Szczerze mówiąc kupiłbym The Inner World w polskim wydaniu nawet i za 100 zł a co ;)
Już nie mówiąc o wydawnictwach w Polsce, stworzenie gry np przygodowej wymaga wiele pracy, czasu i zaangażowania i myślę, że my jako odbiorcy powinniśmy szanować trud innych i nagradzać go właśnie pieniędzmi. Przecież to nasza rozrywka ;)

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 107 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 35 razy

Post autor: kassiopestka » 01 maja 2014, 14:39

Absolutnie popieram i cieszę się, że czasem mam swój mały wkładzik w polskie wydania przygodówek. Najchętniej bym tylko to robiła. :)

Awatar użytkownika
Sir_Kiełbasa
Przygodożerca
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: Gothic 1 i 2, Lotus 3, Montezuma's Revenge, Red Baron, Sokoban, International Karate
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 20 razy

Post autor: Sir_Kiełbasa » 01 maja 2014, 17:13

Gocciana pisze:Wierzę Ci Ulka :) Może więc z tej racji, odrzucając... pewne uprzedzenia, odpuszczę tę dychę i kupię za dwie? :D
Nie odpuszczaj, poczekaj aż będą dodawać do środków piorących. :tak:
Svenson pisze:Szczerze mówiąc kupiłbym The Inner World w polskim wydaniu nawet i za 100 zł a co ;)
Hoho, mamy burżuja na forum. ;) 100zł za takie wydanie??
Już nie mówiąc o wydawnictwach w Polsce, stworzenie gry np przygodowej wymaga wiele pracy, czasu i zaangażowania i myślę, że my jako odbiorcy powinniśmy szanować trud innych i nagradzać go właśnie pieniędzmi. Przecież to nasza rozrywka ;)
Niech zatem wydawcy szanują też nasze pieniądze i nie wydają na odp...

Awatar użytkownika
twig
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 39 razy

Post autor: twig » 01 maja 2014, 18:28

Szczerze mówiąc wątpię, czy ładne Inner World w ładnym pudełku za te 20 zł sprzedałoby się lepiej niż w tym brzydkim. Mamy teraz takie czasy, że większość czeka, aż gra będzie rozdawana za darmo. I to dotyczy wszystkich rodzajów gier nie tylko przygodówek. Z przygodówkami jest ten problem, że to są gry oferujące jednorazowe przeżycie dla pojedynczego gracza, więc nie ma takiego ciśnienia na nowości jak w przypadku gry z multiplayerem. Kolekcjonerów w kraju pewnie też nie ma aż tylu, żeby wydawać jakieś wypaśne pudła z figurkami i filmami na celuloidowych taśmach, bo zwyczajnie nikt tego nie kupi (no dobra - ja kupię i jeszcze z 10 osób jak stanieje :E).
Hurra i wciąż szukasz dziur
Gram: ---
W sprawach PrzygodoManii piszcie na twig(małpa)przygodomania(kropka)pl
Przygodomania - z miłości do przygodówek. Wszystko o przygodówkach: solucje, recenzje, galerie, łatki, zapisy z gier

Awatar użytkownika
Svenson
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 3 razy

Post autor: Svenson » 01 maja 2014, 18:29

Sir_Kiełbasa pisze:Hoho, mamy burżuja na forum. ;) 100zł za takie wydanie??
Kwotę podałem na wyrost, bo chciałem dokonać eskalacji zjawiska. 100 za takie wydanie to może i przesada. Za kolekcjonerską w pl taką jak dają np w Niemczech to adekwatna cena. W Polsce jest obawa o sprzedaż gier tego typu w takich wydaniach, stąd mamy serię chociażby Dobra gra.
Sir_Kiełbasa pisze:Niech zatem wydawcy szanują też nasze pieniądze i nie wydają na odp...
No szanują, odp... i dają odpowiednią cenę za taką robotę ;)

Awatar użytkownika
Gocciana
Publicysta

Post autor: Gocciana » 01 maja 2014, 20:59

Sir_Kiełbasa pisze:
Nie odpuszczaj, poczekaj aż będą dodawać do środków piorących. :tak:
Svenson pisze:Szczerze mówiąc kupiłbym The Inner World w polskim wydaniu nawet i za 100 zł a co ;)
Hoho, mamy burżuja na forum. ;) 100zł za takie wydanie??
Niech zatem wydawcy szanują też nasze pieniądze i nie wydają na odp...

Świadomie zacytowałam parę osób. I odpowiadam, nie chodzi mi o kasę, bo kupowałam gry zaraz po premierze, nie czekając aż stanieją ;) Ale wiedziałam... na czym stoję ;) Dostawałam to czego chciałam, powiedzmy - oczekiwałam. Teraz się w tym gubię. Wersja elektroniczna, pudełkowa, po 'polskiemu', czy nie? Totalny galimatias. Jeżeli nie chcesz w tym 'utonąć', to śledź graczu w necie wszystkie newsy. A co z tymi, którzy niekoniecznie mają czas i chęć by się... dostosować? Nie podoba mi się to, że traktują nas jak... zło konieczne, a przecież nabijamy im kasę. Dobra, to taki... skok w bok ;) Teraz odnośnie w/w gry - w temacie. Choć nie podobają mi się postaci, cała reszta jak najbardziej. No i polegam na zdaniu tych, którzy już z grą się zapoznali. Jutro ją kupię :] Aaaa, Kiełbasko
, wiesz że to niegłupie co zaproponowałeś? Proszek do prania + gra = panie domu... to kupią :D

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 01 maja 2014, 21:06

Gocciana pisze: Nie podoba mi się to, że traktują nas jak... zło konieczne, a przecież nabijamy im kasę.
Gdyśmy nabijali im kasę, to by były wydawane jedna na miesiąc, a nie jedna raz na dwa lata.
Moje gry

Awatar użytkownika
jarecki83
Publicysta
Podziękował(a): 10 razy

Post autor: jarecki83 » 02 maja 2014, 16:35

Urszula pisze:Chciałabym zapytać, jaka jest dostępność gry w pudełku?
Widziałem ją dzisiaj w Kierfurze, chyba jako jedyną grę przygodową wśród wszystkich :bezradny:

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 29 lutego 2016, 15:03

Na facebbok Studio Fizbin pisze o wielkiej obniżce i co ciekawe wspomniał, że Inner world 1 jest również w pakiecie do pobrania. Czyżby szykowało się nam Inner wolrd 2 :)
Moje gry

Awatar użytkownika
adventurka
Administrator
Podziękował(a): 94 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy

Post autor: adventurka » 29 lutego 2016, 15:49

Kontakt w sprawach forum: adventurka[at]przygodomania.pl

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 29 lutego 2016, 15:56

A widzisz zapomniałam , że o tym pisałam już dawno :)
Moje gry

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inner world, The”