The Dig w naszym ojczystym języku.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy
The Dig w naszym ojczystym języku.

Post autor: Urszula » 17 kwietnia 2012, 18:17

Dzisiaj ujrzało światło dzienne nowe spolszczenie tym razem do gry The Dig. Warto poznać bardzo starą grę przygodową, opowiadającą o próbie zmiany toru lotu wielkiej asteroidy, zagrażającej ziemi. Co działo się dalej w grze raczej nie będę wyjawiać, ale wszystkich ciekawych losów trójki bohaterów zapraszam do zagrania i ściągnięcia ze strony grajpopolsku spolszczenia do gry link znajduje się w dziale "Pomocna dłoń". Zaś autorom spolszczenia dziękuję za wykonanie kawał dobrej roboty. :oklaski: :oklaski: :oklaski:
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Obserwator
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Re: The Dig w naszym ojczystym języku.

Post autor: Manuel Czaszka » 17 kwietnia 2012, 18:57

Urszula pisze:Zaś autorom spolszczenia dziękuję za wykonanie kawał dobrej roboty. :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Autorom, jednym z których jest także nasza skromna Urszula. Dzięki jej beta testom udało się uchronić projekt od wielu błędów^^

Awatar użytkownika
Emilio
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Post autor: Emilio » 19 kwietnia 2012, 21:58

Ula na prezydenta - cicha, skromna ale działa skutecznie i nie proponuje emerytury po "siksty sewen" :dziadek: :rotfl2:

karule

Post autor: karule » 01 maja 2012, 23:48

Wasza praca jest nieoceniona, kapitalna robota.

Zasugerowałbym, żeby kolejnym projektem było Indiana Jones and the Fate of Atlantis - jedna z 4 najlepszych przygodówek LA (obok Full Throttle, Monkey Island i Sam and Max) - spolszczenie byłoby czymś wspaniałym zarówno dla fanów przygodówek, jak i dla bardzo licznego fandomu IJ w Polsce.

Awatar użytkownika
LIDIKk

Post autor: LIDIKk » 19 lipca 2016, 10:37

Przepraszam, że tak odkopuję, ale bardzo chciałam podziękować za spolszczenie The DIG. Jest to jedna z pierwszych i zarazem najlepszych przygodówek w jakie grałam. Mam zamiar przejść ją jeszcze raz, bo w 97 przechodziłam ją z opisem, była za trudna jak na mój wiek. Polecam ją wszystkim.
Uwielbiam przygodówki. Moja ulubiona to The DIG - gra z dzieciństwa. Teraz pracuję jako księgowa Jelenia Góra to moje ulubione miasto. Spaghetti - ulubione danie. Rock - ulubiony gatunek muzyczny :)

Janek925

Post autor: Janek925 » 26 lipca 2016, 15:12

O proszę ^^ Ciesze się, że The DIG to nie tylko moja ulubiona gra. Jakoś tak była mało popularna. Większość ludzi jak wspomina stare gry to zapomina o przodówkach :/
Miłośnik starszych gier przygodowych :) Rzeszów to moje miasto.

Wiles

Post autor: Wiles » 28 września 2016, 10:31

Witam! Spolszczenie do "The Dig" zniknęło ze strony, na której wcześniej można było je znaleźć. Nie wiem... może jest w dostępne na jakimś innym portalu, ale ja nie mogę się go doszukać. Czy posiada ktoś paczuszkę ze spolszczeniem i mógłby mi ją przesłać? Albo udostępnić w jakiś inny sposób?

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy

Post autor: Urszula » 28 września 2016, 10:36

Jest normalnie do pobrania polonizacja viewtopic.php?f=382&t=995
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Wiles

Post autor: Wiles » 28 września 2016, 10:43

Czyli jednak źle szukałem. Dziękuję serdecznie za szybką odpowiedź! :)

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 107 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 35 razy

Post autor: kassiopestka » 28 września 2016, 14:40

Niewiarygodnie mnie to cieszy, że w tyle gier będę mogla pograć po polsku, wielki szacun dla wszystkich, którzy się do tego przyczyniają. Ula - buziaki :****.

A jakby tak Dreamfall Chapters do piątego epizodu włącznie? Oszalałabym z radości. :-)

Awatar użytkownika
jackowsky
Przyjaciel forum
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://forum.przygodomania.pl/viewtopic ... t=50#p9799
Podziękował(a): 36 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 24 razy

Post autor: jackowsky » 28 września 2016, 15:35

kassiopestka pisze:A jakby tak Dreamfall Chapters do piątego epizodu włącznie? Oszalałabym z radości. :-)
Już możesz zaczynać szaleć. Drugi epizod już jest. :)
Ostatnio skończone: Iron Danger PL (70%), Isoland 2: Ashes of Time (70%), Mira PL (50%), Isoland 3: Dust of the Universe (60%), Adera (70%)
Gram: Lost Grimoires Stolen Kingdom PL
W tle: Pillars of Eternity PL (2), Grandpa's Table PL

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 107 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 35 razy

Post autor: kassiopestka » 28 września 2016, 22:32

Rewelka, ale ja se zrobię maraton, czekam na koniec piątego, 3mam kciuki, mooocznoo. :)

Super, że coś się dzieje w temacie, bo myślałam, że po pierwszym epizodzie zdechło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spolszczenia”