Zapraszam na WIAFilms & DD Blog - stronę ze spolszczeniami gier przygodowych

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WIAFilms
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Zapraszam na WIAFilms & DD Blog - stronę ze spolszczeniami gier przygodowych

Post autor: WIAFilms » 31 marca 2013, 20:51

Witajcie

Jestem autorem tegoż bloga, który zajmuje się grami komputerowymi (z przygodówkami na czele). Niedawno zacząłem na nim publikować spolszczenia :)

Wraz z dam-softem, tłumaczem pierwszej części Leisure Suit Larry, stworzyliśmy specjalną łatkę polonizacyjną, przeznaczoną dla "Leisure Suit Larry's Greatest Hits and Misses!", które można kupić na GOG.COM.
Spolszczenie wprowadza także zmiany w stosunku do oryginalnego tłumaczenia (poprawiłem błędy stylistyczne, a dam-soft stworzył nowe polskie grafiki). Do pobrania z bloga ;)

A teraz opublikowałem polską wersję do Gabriel Knight 3, również kompatybilne z wersją z GOG.COM.

Mam nadzieję, że docenicie nasze starania :)
http://wiafilmsddblog.blogspot.com/

Pozdrawiam

P.S.
Może i nie jest to miejsce na tego rodzaju ogłoszenia, ale bardzo zależy mi aby spolszczenie do LSL, się rozpowszechniło. Na blogu pojawią się jeszcze kolejne spolszczenia, tym razem tłumaczone przez nas :)

Awatar użytkownika
she-sherlock
Publicysta
Podziękował(a): 7 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy

Re: Zapraszam na WIAFilms & DD Blog - stronę ze spolszczeniami gier przygodowych

Post autor: she-sherlock » 31 marca 2013, 21:13

dzięki takim ludziom, świat idzie do przodu i żyje się lepiej! dzięki i powodzenia!
Moja strona z recenzjami gier, kliknij!:
Obrazek

Awatar użytkownika
WIAFilms
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Re: Zapraszam na WIAFilms & DD Blog - stronę ze spolszczeniami gier przygodowych

Post autor: WIAFilms » 25 maja 2013, 09:30

Na stronie pojawiło się kolejne spolszczenie, tym razem "Torin's Passage", przyjemnej przygodówki dla dzieci ;) Jest to oficjalna łatka polonizacyjna, z nieistniejącego już czasopisma Komputer Świat Gry.
Kompatybilna do wydania ze strony GOG.COM

Spolszczenie można pobrać stąd:
http://wiafilmsddblog.blogspot.com/2013 ... cyjna.html

Pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Spolszczenia”