PRZYJMĘ gry przygodowe POINT & CLICK - nakręcę z nich LET'S PLAY

Czyli miejsce na kupno/sprzedaż/zamianę.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Point_Click
Publicysta
Podziękował(a): 75 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 11 razy

PRZYJMĘ gry przygodowe POINT & CLICK - nakręcę z nich LET'S PLAY

Post autor: Point_Click » 22 maja 2016, 08:27

Hej,

jak w temacie, mam swój kanał na youtube, na którym prowadzę "Zagrajmy w" z gier przygodowych typu POINT & CLICK (tylko). Jeśli masz jakieś przygodówki, których nie chcesz, nie potrzebujesz, może byś pograł, ale nie możesz się do tego zabrać to informuję Cię, że przygarnę te gry, nagram z nich serię zagrajmy czy też let's play - jak kto woli, a Ty nie dość, że pozbędziesz się zbędnego balastu to będziesz mógł w każdej chwili wrócić do swojej gry poprzez film z mojego kanału :P

Gry są nowe? - EXTRA!

Gry są stare? - EXTRA!

Gry są w pudełkach? -EXTRA!

Gry są w starych zniszczonych opakowaniach, do tego z gazet? -EXTRA!

BIORĘ JE WSZYSTKIE !!! :)

Tak się składa, że większość gier niestety jest nie do nabycia w tym momencie, zwłaszcza te starsze pozycje, nad czym bardzo ubolewam, stąd mój post. Interesują mnie głównie gry w polskiej wersji językowej, jeśli chodzi o nagrywanie let's play, ponieważ ludzie nie przepadają oglądać gier w angielskich wersjach językowych, natomiast mi to nie robi różnicy, sama chętnie pogram, ale jeśli gra będzie w wersji EN to nie mogę zobowiązać się, że na 100 % nagram z niej zagrajmy.

Naturalnie w filmiku pojawi się dedykacja i podziękowanie dla osoby, od której daną grę dostałam :)

Pozdrawiam,
Point & Click

Mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCcq1Je ... lmNsUh4ZXQ

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy
Re: PRZYJMĘ gry przygodowe POINT & CLICK - nakręcę z nich LET'S PLAY

Post autor: Urszula » 22 maja 2016, 15:17

Zaglądnij do tego tematu, jest mnóstwo promocji, gdzie gry można kupić za grosze - klik
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mini sklep”