Witamy wszystkich nowych użytkowników

Tu możesz się przywitać i napisać coś o sobie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy
Re: Witamy wszystkich nowych użytkowników

Post autor: Urszula » 03 lutego 2020, 09:43

Witaj na forum.
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
kassiopestka
Publicysta
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=60
Podziękował(a): 107 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 35 razy

Post autor: kassiopestka » 04 lutego 2020, 04:10

Witaj, zaglądaj i czuj się jak u siebie. :)

Awatar użytkownika
SpellOnYou

Post autor: SpellOnYou » 30 maja 2020, 22:45

Witam wszystkich :) Jako forumowy świeżak wypadało by coś o sobie napisać tak więc:
Jestem wielbicielką gier fabularnych (lubię zarówno gry przygodowe jak też RPGi oraz niektóre horrory i visual novelki). Dawno temu (w nie tak odległej galaktyce) moje przygodówkowe zamiłowanie zapoczątkowały tytuły tj.: "Broken Sword 2", "The Longest Journey: Najdłuższa Podróż" i "Dreamfall" - taka moja złota sentymentalna trójca :) (przy okazji wychodzi na jaw, żem stara i stąd też bierze się moja tendencja do nadużywania emotikon bo dają mi złudne poczucie nieprzemijającej młodości :rotfl: ) Po tym trafiały mi się jeszcze warte wspomnienia: "Captain Morgane and the Golden Turtle" (do dziś nie mogę przeboleć, że nie ma kontynuacji :() czy "The Path" (pierwsza gra przygodowa z rodzaju produkcji niezależnych z jako miałam styczność). Z nowszych tytułów z którymi dane mi było się zapoznać mogę podać: "Life is Strange", "Night in the Woods" czy "Little Misfortune". Obecnie wypróbowuje głównie produkcje niezależne i przy okazji podam kilka malutkich perełek na jakie natrafiłam nie tak znowu dawno wśród uroczych pixel-artowych gierek przygodowych: "Alicemare", "Dreamfarer", "Nonsense at Nightfall" :> Na zakończenie wspomnę jeszcze tylko jedno moje wyjątkowe odkrycie, poruszającą grę typu visual novel: "ENIGMA:" od Fruitbat Factory - która wbrew nazwie nie ma nic wspólnego ze słynną maszyną szyfrującą ani nie jest to typ gry polegającej na romansowaniu jak się często zdarza w grach o podobnej formie a mamy tu przede wszystkim ciekawo historie fantasy a do tego tajemnice i dramat. Choć są tam co prawda i słabsze (makabryczne) ścieżki ale dla tych lepszych naprawdę warto po ten tytuł sięgnąć. Amatorzy dobrej fabuły na pewno się nie zawiodą :) No to na tyle powitalnej prezentacji, bo już zaczynam z lekka offtopować :wstyd:

Awatar użytkownika
Maciek1982

Post autor: Maciek1982 » 31 maja 2020, 09:12

Witaj :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Witamy na forum przygodomaniaków”