Sentinel: strażnik grobowca - ocena użytkownika

ODPOWIEDZ

Co myślisz o grze?

10. Idealna pod każdym względem
2
22%
9. Prawie doskonała
5
56%
8. Świetna z małymi niedociągnięciami
1
11%
7. Dobra, ale czegoś jej brakuje
0
Brak głosów
6. Mogłaby być troszkę lepsza
1
11%
5. Niczym specjalnym się nie wyróżnia
0
Brak głosów
4. Więcej wad niż zalet
0
Brak głosów
3. Mogło być jeszcze gorzej
0
Brak głosów
2. Kiepska, to mało powiedziane
0
Brak głosów
1. Szkoda pieniędzy i zachodu
0
Brak głosów

Liczba głosów: 9

Awatar użytkownika
pelagia
Moderator
Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 6 razy
Sentinel: strażnik grobowca - ocena użytkownika

Post autor: pelagia » 06 stycznia 2012, 15:53

Obrazek

Mile widziane uzasadnienie oceny

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy
Re: Sentinel: strażnik grobowca - ocena użytkownika

Post autor: Urszula » 16 kwietnia 2012, 20:39

Podobała mi się pod wieloma względami oprawa graficzna to pierwsza sprawa, Eska była przecudnej urody, choć mała obszarowo, ale gdy się człowiek przyjrzał w wodzie tym roślinkom w środku.... Muzyka mogę jej słuchać ciągle, no i to co najwazniejsze zagadki, zagadki, zagadki oraz Tamara jako przewodnik po tym dziwnym świecie, zgrabna z niej dziołcha. 10/10
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
Emilio
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 1 raz

Post autor: Emilio » 17 kwietnia 2012, 22:34

Prześwietna gra - pierwsza z moich "mystowskich" gier. Zagadki, grafika (ach te światy), dźwięk cudne. Malusieńki minusik - nie nawidze zagadek dźwiękowych - tu pod koniec była taka z odgłosami ptaków i poległem. Cała reszta miodzio.

Awatar użytkownika
Prymus
Poszukiwacz Przygód

Post autor: Prymus » 18 kwietnia 2012, 15:52

9/10

Gra idealna, jedynym minusem jest jej trudność. To najpiękniejsza gra mystopodobna w jaką grałem (grałem jeszcze w Alidę ;)).
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem."

Awatar użytkownika
Majainna
Obserwator
Ukończone gry przygodowe - link do tematu: http://www.przygodomania.pl/forum/viewt ... 4&start=20

Post autor: Majainna » 14 maja 2012, 00:14

Piękna gra, chociaż bardzo trudna. Zajęła mi wiele wieczorów, najtrudniejsze wiatraki i wieże z dźwiękami :) Grafika i muzyka na wysokim poziomie, zagadki trudne, ale nic nas nie goni, nie ma czasówek .
10/10

Awatar użytkownika
Emilio
Publicysta
Podziękował(a): 3 razy

Post autor: Emilio » 14 maja 2012, 23:34

Prymus pisze:9/10

Gra idealna, jedynym minusem jest jej trudność. To najpiękniejsza gra mystopodobna w jaką grałem (grałem jeszcze w Alidę ;)).
Hehe to zagraj w Aurę. Grafa mózg wypala z wrażenia ;) Polecam. To jest najpiękniejsza gra w jaka grałem.

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 57 razy

Post autor: Vicek » 24 września 2013, 02:11

Moja ulubiona gra w klimatach Mysta.

Wprawdzie wyjaśnienie całej historii nieco rozczarowuje, ale braki fabularne maskuje świetna narracja - enigmatyczne wskazówki przekazywane graczom przez piękną Tamarę intrygują tak bardzo, że trudno się oderwać od ekranu aż do samego końca. Nad oprawą audiowizualną mogę się jedynie rozpływać w zachwytach. Każda z domen ma swój indywidualny klimat. Zachwyciła mnie zwłaszcza Eska, w której chętnie bym zamieszkał. Muzyka autorstwa Daniela Kleczyńskiego potwierdza, że jest on wysokiej klasy fachowcem i potrafi stworzyć klimatyczną ścieżkę dźwiękową (potwierdził to zresztą w innych grach Detalionu). Zagadki nie są wprawdzie łatwe, ale każda z nich ma swoje logiczne rozwiązanie. Poziom trudności jest tu według mnie lepiej wyważony niż w Reah czy Schizmach.

No i Tamara... moja ulubiona drugoplanowa bohaterka gier!

9/10
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Post autor: UpartaZołza » 08 czerwca 2014, 22:03

Piękna gra, która dla mnie była pierwszym krokiem (i jak na razie jedynym) w stronę gier mystowatych. Uparłam się przejść ją bez solucji, dlatego Vicek cierpiał kilka wieczorów, słuchając moich dziwnych teorii i ewentualnie naprowadzając mnie na właściwe tory (tia, do tej pory nie może przeżyć tego, że zagadkę do rozwiązania której używał szesnastkowego systemu liczbowego, ja rozwiązałam patrząc na rysunki na ścianie :P).

Świetne zagadki, ciekawe, zróżnicowane lokacje, dopełnione klimatyczną muzyką wywoływały we mnie bardzo różne emocje i stany. To gra, w którą zdecydowanie warto zagrać.

9/10
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 08 czerwca 2014, 22:08

Czasem to proste rozwiązanie jest najlepsze. Gra rzeczywiście ma ogromny urok i jak takich gier nie kochać. :)
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta

Post autor: Vicek » 08 czerwca 2014, 22:10

UpartaZołza pisze:(tia, do tej pory nie może przeżyć tego, że zagadkę do rozwiązania której używał szesnastkowego systemu liczbowego, ja rozwiązałam patrząc na rysunki na ścianie :P).
Ty tam jakieś cuda wymyślałaś, a później się okazywało, że dziwnym trafem udawało Ci się te zagadki rozwiązywać. Do dziś nie potrafię tego pojąć. :bezradny:
_________________________________________________________________________________________________
Kanał na youtube o przygodówkach i nie tylko: http://www.youtube.com/user/vicek83

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator

Post autor: Urszula » 08 czerwca 2014, 22:11

Vicek pisze:
UpartaZołza pisze:(tia, do tej pory nie może przeżyć tego, że zagadkę do rozwiązania której używał szesnastkowego systemu liczbowego, ja rozwiązałam patrząc na rysunki na ścianie :P).
Ty tam jakieś cuda wymyślałaś, a później się okazywało, że dziwnym trafem udawało Ci się te zagadki rozwiązywać. Do dziś nie potrafię tego pojąć. :bezradny:
Przecież najważniejsze, że rozwiązała. :)
Moje gry

Awatar użytkownika
UpartaZołza
Przyjaciel forum
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Post autor: UpartaZołza » 08 czerwca 2014, 22:16

Vicek pisze:
Że niby co? Jakim "dziwnym trafem"? :P Ja po prostu stosuję niekonwencjonalne metody rozwiązywania problemów :E Najważniejsze, że działało. A że Ty się przy okazji prawie załamałeś psychicznie... cóż, jakieś ofiary muszą być :P
Aut viam inveniam aut faciam.
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Awatar użytkownika
Vicek
Publicysta

Post autor: Vicek » 08 czerwca 2014, 22:21

No dobrze, ja po prostu chyba nie jestem w stanie pojąć kobiecej logiki :P

I tylko szkoda, że Sentinel to ostatnia gra Detalionu :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sentinel: strażnik grobowca”