Gray Matter 2

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kajamira
Publicysta
Podziękował(a): 2 razy

Gray Matter 2

Post autor: Kajamira » 06 kwietnia 2012, 23:05

Gray Matter 2

Jane Jensen przekazuje pierwsze informacje dotyczące gry - historia, styl, mechanika gry
Wydawca - Pinkerton Road
grafika 2,5D
Premiera - I kwatał 2013 rok
Strona gry
Doktor David Styles razem z jego asystentką będą dalej prowadzić prace badawcze nad możliwościami ludzkiego umysłu . Odwiedzają dom zmarłej studentki, która posiadała nieprawdopodobne moce , dające jej ogromne możliwości .

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Urszula
Administrator
Podziękował(a): 135 razy
Otrzymał(a) podziękowania: 139 razy
Re: Gray Matter 2

Post autor: Urszula » 06 kwietnia 2012, 23:11

Bardzo jestem ciekawa, co z tego wyjdzie. Chyba najważniejsze pytanie, czy się ukaże w kraju, jakoś ostatnimi czasy mamy straszny zastój w grach przygodowych. :zalamka:
___________________________________________________________________________________________________
Moje gry
Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dawstwa Szpiku - KRS 0000202597 - przekaż 1% podatku

kontakt w sprawach PrzygodoManii: urszula(at)przygodomania(kropka)pl

Awatar użytkownika
yxam
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 3 razy

Post autor: yxam » 06 kwietnia 2012, 23:17

Ja muszę najpierw jeszcze zagrać w 1 :-) A co do zastoju - Botanicule ma wydać za jakiś czas cd projekt :-)

Ilcoron
Publicysta
Otrzymał(a) podziękowania: 5 razy

Post autor: Ilcoron » 06 kwietnia 2012, 23:34

Jest to jedna z trzech propozycji, którą przedstawiła Jane Jensen w ramach projektu, który wystartował na Kickstarterze. Każda osoba, która wesprze powstające studio kwotą 16 $ lub więcej będzie mogła zagłosować m.in. na ten projekt 14-15 kwietnia. Więc jego produkcja nie jest jeszcze przesądzona.

Gry mają być nie tylko dostępne drogą elektroniczną ale także w normalnej sprzedaży. Jest więc nadzieja i szansa, że będziemy mogli je zobaczyć u siebie w pudełku na półce. Takie nazwisko na pewno pozwoli polskim wydawcom łatwiej podjąć ewentualną decyzję,

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gray matter”