Red comrades 3: return of Alaska. Reloaded

Producent: Buka Development / Saturn Plus
Wydawca: Buka Entertainment
Polski wydawca: brak
Data premiery: 07 listopada 2017
Data premiery w Polsce: brak
Polska wersja: brak
Nośnik: wersja cyfrowa
Ograniczenie wiekowe: 7+
Rodzaj gry: fantastyka / komedia


Zasoby:  

Odświeżona wersja trzeciej części przygodowej serii studia Saturn Plus, która zadebiutowała jako Петька 3: Возвращение Аляски  22 listopada 2001 (wyłącznie po rosyjsku). Red Comrades 3: Return of Alaska. Reloaded została dostosowana do nowych systemów Windows i wyposażona w angielskie napisy.

Za sprawą Pietki i Wasyla Iwanowiczów świat znalazł się na krawędzi katastrofy! Nieodpowiedzialnie używając bezcennego urządzenia – wehikułu czasu – bohaterowie przenieśli swoją wieś gdzieś do USA, co grozi nieodwracalnymi konsekwencjami dla całego wszechświata! Aby ocalić świat, Pietka i Wasyl będą musieli przejść przez ogień, wodę i.. przez inne rzeczy, i to nie raz!

Staną twarzą w twarz z najgroźniejszymi kryminalistami na ulicach Las Vegas, zaciągną się do komandosów i wykonają kilka misji dla rządu USA. Będą walczyć z handlarzami narkotyków w dżungli w Ameryce Środkowej i staną przeciwko Saddamowi Husseinowi, a nawet zrobią sobie wycieczkę na Alaskę.

Jak zwykle, Pietce i Wasylowi pomogą starzy znajomi z poprzednich odcinków. Spotkaj się z Anką (tym razem jest agentką FBI), Furmanowem (teraz jest mormońskim kaznodzieją) i Kuźmiczem, który nagle odkrył w sobie rzadki talent artystyczny. (źródło: info wydawcy)

Cechy gry:

  • widok z perspektywy trzeciej osoby (TPP)

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
  • Procesor: 1,5 GHz
  • Pamięć: 1 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 Mb
  • DirectX: Wersja 10
  • Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni