kwi 202012
 

Humble Bundle logo

Jeszcze przez 13 dni można nabyć Botaniculę, nową grę twórców Machinarium i Samorostów, w Humble Bundle. Humble Bundle (w wolnym tłumaczeniu Skromna Paczka) to akcja, w której można zakupić elektroniczne wersje gier (często wraz z dodatkami), które pozbawione są jakichkolwiek utrudniających życie zabezpieczeń. Niezwykłe jest to, że sami ustalamy cenę! Tylko od naszej hojności zależy, czy zapłacimy 1 cent, czy 100 dolarów. Mamy też wpływ na to, jak nasze pieniądze zostaną podzielone między twórców gier, załogę organizującą Skromną Paczkę i organizacje charytatywne. Organizacje charytatywne? Tak! Skromne Paczki wspierają różnego rodzaju akcje charytatywne. Kupując obecną Paczkę, możemy wesprzeć World Land Trust, który zajmuje się ratowaniem lasów deszczowych.

Więcej informacji w rozwinięciu.

Podsumujmy. Za „co łaska” dostajemy elektroniczne wersje bez DRM (spokojnie, DRM jest niedobre – cieszymy się, że go tam nie ma) gier Botanicula, Machinarium oraz Samorost 2. Do każdej gry dołączona jest również ścieżka dźwiękowa! Wszystkich ucieszy pewnie fakt, że Botanicula dostępna w Skromnej Paczce została spolszczona! Co prawda tekstu poza interfejsem praktycznie w grze nie ma, ale polski język cieszy w każdej grze – tym bardziej w tak niezwykłej jak Botanicula.

Jeżeli zapłacimy 5 dolarów (lub więcej), to dostaniemy również kody do Steama, które pozwolą przypiąć gry do steamowego konta.

Po zapłaceniu sumy większej niż średnia wpłat w danej chwili (obecnie wynosi ona 8,77$) dostaniemy dodatkowo film animowany Kooky oraz grę Windosill (demo online).

Po dokonaniu wpłaty, otrzymamy wiadomość na podany adres e-mail zawierającą link do strony, z której można pobrać wszystkie gry i dodatki. Warto zachować tę wiadomość, bo link jest ważny bezterminowo i można z niego skorzystać w każdej chwili.

Zachęcamy do skorzystania ze Skromnej Paczki (link: http://www.humblebundle.com) – warto!